hakkimizda

      Forbes dergisi tarafından dünyanın en iyi 15 kumsalından biri olarak seçilen Karaincir Koyu, Bodrum merkeze 16 km mesafede bulunuyor. İsmini bir zamanlar incirin bolluğu ile tanınması sebebiyle alan Karaincir Koyu’nun toplamda 500 metrelik bir sahili mevcut ve bunun 150 metresi La Mer Beach’a ait.La Mer Beach, insan sağlığı ve doğaya duyarlı, yüzme suyu kalitesi, çevre yönetimi, çevre eğitimi ve can güvenliği kriterlerinde yüksek standartları yakalama özelliklerini kapsayan “Mavi Bayraklı Plaj” ünvanına sahiptir.Misafirlerin tercihine uygun kum ve çim alanları bulunan La Mer Beach içerisinde farklı lezzetleri tadabileceğiniz restaurant da bulunmaktadır.

      Bodrum’un saklı güzelliği Karaincir Koyu’nun iki tarafı tepeyle çevrili olduğu için poyraza kapalı, yani rüzgar almıyor. Bu da ziyaretçilerine sene boyunca dalgasız bir deniz imkanı sunuyor. Sığ suları ve ince kumlu plajıyla ilgi çeken kumsal, özellikle çocuklar için ideal ortamı sunuyor.

      Beach, çocukların hem gelişimini destekleyen hem de eğlendiren, oyun ve atölyelerin yapıldığı “mini club” ve hem çocuk hem yetişkinlerin faydalanabileceği “surf okulu” imkanlarını sunmaktadır. Beach içerisinde orjinaline sadık kalınarak restore edilen “Taş Ev” sezon boyunca çeşitli resim, heykel sergilerine ve workshop faaliyetlerine ev sahipliği yapmakla beraber içerisinde özel seçilmiş şaraplardan oluşan bir şarap kavı da bulunmaktadır.Tüm bu özelliklere sahip olan La Mer Beach, zeytin ağaçları içerisinde, Ege denizden gelen tatlı meltem eşliğinde misafirlerine keyifli ve unutulmaz anılar yaşatmayı vadediyor. Size yalnızca La Mer Beach’in tadını çıkarmak kalıyor.

Scroll to Top